قوانین و مقررات

وب‌سایت کلید توسط شرکت موسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر طراحی گردیده است و تحت شرایط زیر به ارائه خدمات می‌پردازد. لذا این شرایط به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و شرکت حاکم خواهد بود. بنابراین ضروری است پیش از استفاده از خدمات کلید این شروط را به‌دقت مطالعه فرمایید. استفاده از خدمات وب‌سایت کلید به‌منزله‌ی قبول تمامی شرایط ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید.

حساب کاربری

  • برای استفاده از بازی های سایت لازم است هر کاربر اقدام به ایجاد یک حساب کاربری در بازی مربوطه نماید. هر شخص تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در هر بازی است. هر کاربر مسئولیت صحت اطلاعات مندرج در حساب کاربری را می‌‌پذیرد و متعهد می‌‌شود که در صورت تغییر در هر بخش از این اطلاعات، حساب کاربری خود را در بازی به‌روز نماید. وارد کردن اطلاعات نادرست و غیردقیق ممکن است منجر به محرومیت کاربر از خدمات شود و کاربر نمی‌‌تواند به این موضوع معترض گردد. هر کاربر با ثبت‌نام در هر بازی و ایجاد حساب کاربری به نام خود صحت انتساب تمام پیام‌‌های صادره ازحساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید. هزینه‌‌های استفاده از خدمات و سایر هزینه‌‌های مرتبط و نحوه‌ی پرداخت آن برای استفاده از خدمات بازی شما نیاز به اینترنت خواهید داشت. هزینه های مرتبط با اینترنت مربوط به شما خواهد بود. هزینه های مربوط به استفاده از خدمات و خرید کالا در بازی ها نمایش داده خواهد شد اما ممکن است هزینه هایی همچون مالیات ارزش افزوده در مراحل بعدی به آن افزوده شود. کلید مختار خواهد بود که هزینه های خدمات و کالاهای عرضه شده را هرزمان که نیاز باشد تغییر دهد. شرکت ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در بازی، یا درصدی یا مبلغ ثابتی از مبلغ خرید کاسته می‌شود. تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید شرکت بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت. کاربران می‌پذیرند که اجازۀ انتقال یا فروش کدها را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربران مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند - حتی اگر شرکت در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد - مگر اینکه شرکت رسماً این اجازه را به آنها داده باشد. کاربر می‌پذیرد کدهایی که برای کاهش هزینه به وی داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که شرکت برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربر دریافت نمی‌کند، این حق برای شرکت محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که شرکت تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها را باطل یا حذف کند

مالکیت حقوق معنوی وب‌سایت کلید

  • مالکیت وب‌سایت کلید و تمام ملحقات آن (از جمله نام، علامت تجاری و خدمات ارائه‌شده تحت این نام و ...) متعلق به موسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی است. کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) وب‌سایت کلید شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد. کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات کلید را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در وب‌سایت کلید یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی خدمات اجرا کنند. کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ کلید یا سامانه‌های مرتبط با کلید انجام دهند.

محدوده‌ی مسئولیت شرکت

  • شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث - که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد - نخواهد داشت. شرکت نمی‌‌تواند اجرا شدن بازی ها را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.

تغییرات قرارداد

  • شرکت ممکن است شرایط استفاده از خدمات وب‌سایت کلید را در طول زمان تغییر دهد. صرف ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات کلید، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد.

قانون حاکم و شیوه‌ی حل اختلاف

  • قرارداد حاضر از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خود را به‌صورت مسالمت‌آمیز و از راه گفت‌وگو حل‌وفصل نمایند. در صورت عدم موفقیت، اختلاف از طریق مراجعه به مراجع قضایی تهران حل‌وفصل خواهد شد.