موسیقی همراه من

وب‌گاه و اپلیکیشن تلفن همراه آی‌تونز (www.iTunes.ir) با هدف فروش و اشتراک آثار قانونی موسیقی به مخاطبان فارسی‌زبان با امکانات شخصی‌سازی ایجاد شده است.

در این سامانه سعی شده است تا با ارائه خدمات متمایز نیاز موسیقی کاربران شناسایی و با هوشمندسازی و متناسب‌سازی با وضعیت محیطی، ذائقه و روحیه آنها در ژانرهای شادی، دورهمی، خواب، سفر و بسیاری از حس‌های دیگر سبک زندگی با بکارگیری دانش هوش مصنوعی و داده‌کاوی رفتارمحور پیشنهاد می‌شود.

 

|  موسیقی رایگان

در آی‌تونز مجموعه جدید و جذابی از قطعه‌های رایگان خوانندگان مختلف جمع‌آوری شده که کاربران می‌توانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند.

 

|  اطلاعات خوانندگان

هر خواننده صفحه شخصی مربوط به خود را دارد و کاربران می‌توانند بیوگرافی، تصاویر مختلف، آهنگ‌ها و صفحات شبکه اجتماعی ایشان را مشاهده، پیگیری و به اشتراک بگذارند.

 

|  فروش آلبوم و قطعه‌های موسیقی

جدیدترین آلبوم‌های موسیقی کشور در آی‌تونز برای خرید در دسترس کاربران قرار گرفته و می‌توان بعد از خرید، از طریق وب‌گاه یا اپلیکیشن تلفن همراه همیشه و همه‌جا دسترسی و البته با قیمت مناسب داشته باشند.

 

|  اشتراک

پلی‌لیست‌های مختلفی برای ذائقه‌ها و سلیقه‌های مختلف ایجاد شده و کاربران می‌توانند با پرداخت اشتراک بصورت ماهانه، فصلی و سالیانه همیشه و همه جا به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

 

|  باشگاه آی‌تونز من

با هدف به اشتراک گذاری، هدیه، دعوت دوستان، خانواده، تخفیف‌های ویژه گروه‌های خانوادگی، تحصیلی (مدارس و دانشگاه‌ها)، کودک و نوجوان و پیگیری تازه‌های دنیای موزیک و امتیازگیری از فعالیت‌های شنیداری و پیشنهادات مناسب با رویدادها می‌باشد.

 

|  حقوق هنری و مالکیت معنوی

بهترین کیفیت شنیداری با رعایت حقوق مادی و معنوی صاحبان اثر میسر است؛ سامانه آیتونز با مشارکت سایر خدمات موسیقی تجربه شده و ارائه زیست‌بوم نوآورانه با کمک صاحبان اثر حوزه صوت و موسیقی در این عرصه قدم نهاده است.

 

|  استعدادیابی و تعامل کاربرمحور

در درگاه‌های اینترنتی و تلفن همراه امکان ارسال نقد و بحث با سایر کاربران و تهیه‌کنندگان وجود دارد و جشنواره‌های استعدادیابی با فراخوانی شعر و ترانه، خوانندگی، نوازندگی و استندآپ‌های موسیقی طراحی شده است.