موسیقی همراه من

وب‌گاه و اپلیکیشن تلفن همراه آی‌تونز (www.iTunes.ir) با هدف فروش و اشتراک آثار قانونی موسیقی به مخاطبان فارسی‌زبان با امکانات شخصی‌سازی ایجاد شده است.

در این سامانه سعی شده است تا با ارائه خدمات متمایز نیاز موسیقی کاربران شناسایی و با هوشمندسازی و متناسب‌سازی با وضعیت محیطی، ذائقه و روحیه آنها در ژانرهای شادی، دورهمی، خواب، سفر و بسیاری از حس‌های دیگر سبک زندگی با بکارگیری دانش هوش مصنوعی و داده‌کاوی رفتارمحور پیشنهاد می‌شود.

 

|  موسیقی رایگان

در آی‌تونز مجموعه جدید و جذابی از قطعه‌های رایگان خوانندگان مختلف جمع‌آوری شده که کاربران می‌توانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند.

 

|  کتاب صوتی:  گزینه‎ای مناسب برای افرادی که عاشق کتاب و کتابخوانی اند

این روزها خیلی از افراد ترجیح می‎دهند به جای خواندن کتاب، به کتاب‎های صوتی گوش بدهند. تجربه‎ای متفاوت و در عین حال لذت بخش!

بخش زیادی از روز در ترافیک و خیابان‎های شلوغ می‎گذرد و می‎توانیم از کتاب صوتی برای استفاده مفید از زمان‎مان، کمک بگیریم.

  با کلیک روی هر کدام از کتاب‎ها،  توضیح مختصری از کتاب نمایش داده می‎شود و   می‎توانید قسمتی از کتاب را هم به صورت صوتی گوش بدهید تا تصمیم گیری بهتری برای خرید داشته باشید.

  بعد از خرید کتاب، محتوا به طور کامل در اختیار قرار می‎گیرد و هر وقت خواستید می‎توانید به کتاب صوتی گوش کنید.

 

| پادکست‎ها:  دسترسی به جدیدترین پادکست‎ها

اپلیکیشن تونز این امکان را می‎دهد که به جدیدترین پادکست‎ها دسترسی داشته باشید.

 

| پلی لیست: مجموعه‎ای آهنگ های متنوع

 دسته بندی‎های زیادی در این قسمت وجود دارد. از عاشقانه و بانگ ایران گرفته تا برف ریزان و دریا...

 

|  تک آهنگ‎ها

  از قسمت تک آهنگ‎ها و آهنگ‎های جدید هم میتوانید برای گوش دادن به بی نهایت

آهنگ استفاده کنید. 

 

|  اطلاعات خوانندگان

 هر خواننده صفحه شخصی مربوط به خود را دارد و کاربران می‌توانند بیوگرافی، تصاویر مختلف، آهنگ‌ها و صفحات شبکه اجتماعی ایشان را مشاهده، پیگیری و به اشتراک بگذارند.

 

|  فروش آلبوم و قطعه‌های موسیقی:  خرید جدیدترین آلبوم‎های روز

جدیدترین آلبوم‌های موسیقی کشور در آی‌تونز برای خرید در دسترس کاربران قرار گرفته و می‌توان بعد از خرید، از طریق وب‌گاه یا اپلیکیشن تلفن همراه همیشه و همه‌جا دسترسی و البته با قیمت مناسب داشته باشند.

 

|  اشتراک

پلی‌لیست‌های مختلفی برای ذائقه‌ها و سلیقه‌های مختلف ایجاد شده و کاربران می‌توانند با پرداخت اشتراک بصورت ماهانه، فصلی و سالیانه همیشه و همه جا به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

 

|  باشگاه آی‌تونز من

با هدف به اشتراک گذاری، هدیه، دعوت دوستان، خانواده، تخفیف‌های ویژه گروه‌های خانوادگی، تحصیلی (مدارس و دانشگاه‌ها)، کودک و نوجوان و پیگیری تازه‌های دنیای موزیک و امتیازگیری از فعالیت‌های شنیداری و پیشنهادات مناسب با رویدادها می‌باشد.

 

|  حقوق هنری و مالکیت معنوی

بهترین کیفیت شنیداری با رعایت حقوق مادی و معنوی صاحبان اثر میسر است؛ سامانه آیتونز با مشارکت سایر خدمات موسیقی تجربه شده و ارائه زیست‌بوم نوآورانه با کمک صاحبان اثر حوزه صوت و موسیقی در این عرصه قدم نهاده است.

 

|  استعدادیابی و تعامل کاربرمحور

در درگاه‌های اینترنتی و تلفن همراه امکان ارسال نقد و بحث با سایر کاربران و تهیه‌کنندگان وجود دارد و جشنواره‌های استعدادیابی با فراخوانی شعر و ترانه، خوانندگی، نوازندگی و استندآپ‌های موسیقی طراحی شده است.

 

وب سایت: https://itunes.ir

 

لینک بررسی برنامه:

http://apprv.ir/YLRNA

https://b2n.ir/650259