اپلیکیشن هلپت ، اولین اپلیکیشن هوشمند مشاوره ، درمان و مراقبت حیوانات خانگی و غیرخانگی بوده و اصلی ترین دغدغه های صاحبین  و دوستداران حیوانات خانگی از جمله مشاوره و  دسترسی به کلینیک و دامپزشک ، مربیان کارآزموده حیوانات خانگی را رفع می نماید. 

علاوه بر صاحبین حیوانات خانگی علاقمندان به حیوانات بی سرپرست و خیابانی نیز می توانند از طریق این اپلیکیشن به حمایت ، مشاوره درمانی و کلینیک های دارای تخفیف طرف قرارداد هلپت  نیز دسترسی داشته باشند. 

 

سرویس ها 

1- مشاوره مجازی 

هوش مصنوعی برای اولین بار در ایران به کمک دارندگان حیوانات خانگی آمده است .حیوان خانگی مد نظر خودرا انتخاب میکنید و بعد از تعیین علائمی که در حیوان خانگی مشاهده می کنید به سوالات الگوریتم تشخیص پاسخ میدهید . با توجه به علائم و پاسخ های شما از شرایط حیوان خانگی مشاوره مورد نظر به شما داده می شود . 

این مشاوره ها عموما اقدامات اولیه و فوری ای هستند که قبل از مراجعه حضوری به دامپزشک باید انجام بدهید. بعد از مشاهده مشاوره میتوانید ویدیو مربوط به اقدامات لازمی که باید انجام دهید را مشاهده نموده و یا از  طریق اپلیکیشن با دامپزشکان به صورت 24 ساعته تماس بگیرید . 

2- مشاوره و رزرو دامپزشک 

در این منو می توانید تلفنی با دامپزشک خود مشاوره کنید عکس یا فیلم حیوان خانگی خود را برای دامپزشک ارسال کنید و یا برای ویزیت حضوری  دامپزشک در محل شما ساعت مشخصی را رزرو کنید. 

3- مشاوره و رزرو مربی حیوانات خانگی 

تربیت حیوان خانگی نیاز به دانش و مهارت های خاصی دارد که افراد کمی این مهارت ، دانش و تجربه را دارا می باشند . دسترسی به جمعی از مجرب ترین و بهترین مربیان حیوان خانگی شما را در تعامل  بهتر و یافتن زبان مشترک سریعتر و شناخت نیازهای حیوانات خانگی تان کمک شایان توجهی خواهد کرد . 

مشاوره تلفنی با مربیان حیوانات خانگی و همچنین امکان رزرو بر حضوری مربیان از امکانات این منو می باشد . 

4-  نزدیک ترین مراکز و کلینیک های دامپزشکی 

در این منو میتوانید با مشخص کردن لوکیشن خود کلینیک های دامپزشکی و پت شاپ های اطراف خود را مشاهده کنید . 

5- محتوای آموزشی و تربیتی 

افزایش دانش لازم در مورد نژاد ، خصوصیات و روش های تربیتی از لازمه های نگهداری خوب از حیوانات خانگی است . در این منو میتوانید مطالب معتبر و کاربردی تایید شده توسط دامپزشکان  در زمینه تربیت ، درمان ، نژاد و ... حیوانات خانگی را مطالعه کنید .