مرجع اطلاعات مذهبی

ستایش نام اپلیکیشنی است که ما را در پرستش هرچه بهتر پروردگار بزرگ همراهی می‌کند.

از آنجایی که هر فرد مسلمانی در زندگی به دنبال راه‌هایی برای ستایش کامل‌تر و عمیق‌تر پروردگار است، برآن شدیم تا این اپلیکیشن را به عنوان پنجره‌ای به روی تعالی تمام ابعاد وجودی یک انسان توسعه دهیم تا در تمام لحظه‌های زندگی همراه و برطرف کننده‌ی نیازهای معنوی و روحانیمان باشد.

 

کتاب آسمانی همراه با ترجمه

سوره‌های قرآن به صورت تفکیک شده در بخش "کتاب آسمانی" نمایش داده می‌شوند و می‌توانید سوره‌های دلخواه خود را بوکمارک کنید و از بخش "شخصی" به آن‌ها دسترسی داشته باشید. با کلیک روی هر سوره جزئیاتش به نمایش در می‌آید و می‌توانید آن را به صورت صوتی گوش کنید همچنین امکان انتخاب قاری و تنظیمات پیشرفته‌ای برای نوع پخش و متن هم وجود دارد.

 

نیایش‌های مختلف

در این قسمت می‌توانید انواع ادعیه، زیارات، تعقیبات و ... را به صورت دسته بندی شده ببینید.

با کلیک روی هر قسمت زیرمجموعه‌های مربوطه نمایش داده می‌شود و می‌توانید دعاها را هم به صورت صوتی گوش کنید. امکان انتخاب مداح هم وجود دارد.

 

ترنم: مولودی، سخنرانی و مداحی

اپلیکیشن ستایش در بخش ترنم مجموعه‌هایی از سخنرانی‌ها، مولودی‌ها و مداحی‌هایی را آماده سازی و طبقه بندی کرده است که اکثرا از اشخاص سرشناس و مداحان بزرگ است. با مراجعه به بخش دلخواه به راحتی امکان دانلود فراهم شده و می‌توانید مداحی و… را انتخاب و دانلود کنید.

 

صندوقچه: مجموعه‌ای از چندین امکان کاربردی

اپلیکیشن ستایش در بخش صندوقچه امکانات زیادی را فراهم کرده است که برای اعمال و تکالیفی دینی بسیار کاربردی و مناسب خواهند بود.

وصیت نامه:  این بخش برای دوستانی آماده شده است که قصد دارند وصیت نامه خود را یادداشت کنند که به شکل کاغذی طراحی شده است.

نذر:  همه ما به خوبی از این عقیده آگاهیم که نذرها چه نقشی در زندگی دینی ما ایفا می‌کنند. از طریق این بخش می‌توانید نذری‌های خود را یادداشت کرده و تاریخ گذاری کنید تا آن‌ها را فراموش نکنید.

پخش اذان:  با مراجعه به این بخش قادر خواهید بود تا پخش اذان را برای ظهر، عصر و… فعال کرده و موذن را انتخاب کنید.

قبله نما:  قبله نما به شما کمک می‌کند تا در هر کجا که هستید، جهت درست قبله را تشخیص دهید.

یادآوری:  یادآور برنامه ستایش به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌هایی که باید انجام دهید را فراموش نکنید.

تقویم:  اگر شما به دنبال تقویم شمسی هستید، اپلیکیشن ستایش این امکان را برای شما ممکن کرده و با ظاهری زیبا تقویم شمسی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

زنگ موبایل:  خیلی از کاربران گوشی‌های همراه، دغدغه زنگ موبایل خود را دارند. اگر به دنبال نوحه و یا مولودی برای زنگ موبایل خود هستید کافیست تا به صندوقچه برنامه ستایش مراجعه کنید.

اوقات شرعی:  در این بخش ساعات اذان و نیمه شب شرعی و… نمایش داده می‌شود.

 

صبا: جدیدترین اخبار مذهبی

اپلیکیشن ستایش در بخش صبا تمامی اخبار مذهبی را جمع آوری کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. توضیحات هر خبر به صورت مختصر بیان می‌شود و برای ادامه مطلب لینک خبر در پایین آن قرار داده شده که می‌توان به آن مراجعه کرد.

 

تمین: مجموعه از احادیث با ارزش

اپلیکیشن صبا در بخش ثمین احادیث را به صورت طبقه بندی شده گنجانده است. احادیث در چهار بخش اعتقادی، اقتصادی، عبادی و اخلاقی جمع آوری شده است که هر کدام شامل موضوعات متعددی است که پیرامون آن احادیث جمع آوری شده است.

 

تفأل

اگر اهل شعر و فال حافظ شیرازی هستید حتما به این بخش سر بزنید، نیت کرده و فال بگیرید.

 

زنجیر: یه بازی سرگرم کننده مذهبی

زنجیر یک بازی از نوع سوالات چهارگزینه ای است، سوالات این بازی از دسته بندی مذهبی هستن و برای پاسخ به هر سوال زمان محدودی دارید. می‌توانید از گزینه های کمکی هم استفاده کنید و برای این کار باید سکه بخرید. بازی کنید و ببینید نفر چندم جدول رتبه بندی هستید...

 

نقد و بررسی انجام شده درخصوص برنامه را می‌توانید از لینک‌های زیر ببینید:

http://apprv.ir/JdfsE

https://chikav.ir/1399/02/08/setayesh-app-review/