مؤسسه فرهنگی دیجیتال

کلید طلایی جهان معاصر

Unsplashed background img1

تاریخچه

مؤسسه فرهنگی " کلید طلایی جهان معاصر " درتاریخ 1387 تأسیس شده و در اداره ثبت شركتها و مالکیت صنعتي تهران به شماره 27522 به ثبت رسيده و از همین زمان بطور رسمی با مجوز مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را بر روی حامل های دیجیتال و همچنین بر روی هر نوع بستر انتشار داده در شبکه داده مخابراتی و تلفن همراه آغاز نمود.
که به شرح موضوع فعالیتهای این مؤسسه عبارت است از :

چشم انداز

در سال 1400 محبوب ترین کسب و کار محتوایی دیجیتال ایران هستیم

مأموریت

برقراری پیوند جذاب محتوای دیجیتال با زندگی روزمره

اهداف و ارزش ها

راهبردها

خدمات کلید طلایی

خدمات ارزش افزوده

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه يا Mobile Value Added Services كه به اختصار از آن با عنوان MVAS ياد مي شود، از جمله دستاوردهاي نوين صنعت مخابرات است كه ضمن درآمدزايي فراوان براي اپراتورهاي تلفن همراه و رقابتي كردن هر چه بيشتر اين صنعت به نفع مشتريان، طيف گسترده اي از خدمات بسیار متنوع را در تمامی زمینه های کسب و کار فراهم آورده است.

ارائه این خدمات نه تنها باعث ایجاد درآمد برای اپراتورهای تلفن همراه می شود، بلكه سبب می گردد تا شرکت های ارائه دهنده این خدمات (مانند: بانک ها و موسسات مالی، آژانس های تبلیغاتی، تولیدکنندگان و فروشندگان گوشی ها و تجهیزات جانبی تلفن همراه، تولیدکنندگان محتوا و برنامه های تخصصی تلفن همراه، نویسندگان و ارائه دهندگان بازی های شبکه ای و ....) نیز به سود مناسبی دست یابند.

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه فراتر از خدمات استاندارد ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه می باشند و به طور خلاصه، به هر خدمتی اطلاق می شود كه فراتر از خدمات مكالمه صوتي باشد. این خدمات که، می تواند در صنایع مختلف برای توسعه بازار با هزینه بسیار کم و یا ناچیز مورد استفاده قرار گیرد؛ در دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شوند: