مؤسسه فرهنگی دیجیتال

کلید طلایی جهان معاصر

Unsplashed background img1

سرویس متنی چیست؟

با مشغله‌هایی که امروزه بر همه حاکم است وقتی برای خواندن کتاب و روزنامه و خبرهای داغ روز نمی‌ماند و از طرفی هم همیشه با موبایل و تلفن همراه سر و کار داریم. توسط سرویسی برای این وضعیت درنظر گرفته شده است، هر محتوایی با هر موضوعی را که مایل باشید و البته با کمترین هزینه ممکن در تلفن همراه خود دریافت کنید و از آن لذت ببرید.
این سرویس مبتنی بر SMS را سرویس متنی می‌نامند.
سرویس‌های متنی ما شامل انواع مختلف دسته‌بندی است مانند مجلات، روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و دانشنامه.
تنوع سرویس‌های این مجموعه بسیار زیاد است مانند سرویس سلامتی، مذهبی، علمی، ادبیات، مطبوعات، خانواده، محیط زیست.

نحوه فعالسازی

برای فعال‌سازی سرویس متنی کافی است اسم سرویس را انتخاب کنید و عدد 1 را به شماره‌ی سرویس پیامک کنید.
بعضی از سرویس‌ها هم اسم انگلیسی دارند. مثل .TANZJ برای عضویت در این نوع سرویس متنی عبارتOZV TANZJ را به شماره 8282 بفرستید و هر روز یک پیام از طنزها جوان پسند دریافت کنید.

مزایای سرویس پیامکی کلید

آشنایی و دریافت جدیدترین اخبار و رویدادهای علمی و سیاسی فقط و فقط در گوشی موبایل به شکل منظم. هر روز بهترین و جالب‌ترین پیام‌ها را فقط با پرداخت هزینه 100 تومان دریافت می‌کنید.
مناسب با سلیقه‌ی شما در هر دسته‌بندی که مایل باشید می‌توانید یک سرویس را روزانه دریافت نمایید. مثلا یک خانم که می‌خواهد یک همسر نمونه در خانه باشد، فقط با عضویت در سرویس مورد نظری که در لیست سرویس‌های متنی کلید موجود است، مطالب مرتبط را به صورت نکته‌ای در هر روز دریافت می‌کند.
از قابلیت‌های این سرویس در دسترس بودن آن، کم‌هزینه بودن، و از همه مهمتر افزایش سرانه مطالعه در سطوح مختلف همچون خانواده و جامعه می‌باشد.