مؤسسه فرهنگی دیجیتال

کلید طلایی جهان معاصر

Unsplashed background img1

پیشخوان چیست

سرویسی MNS یا پیشخوان یک سرویس جذاب ترکیبی است که از متن و عکس تشکیل شده است. متن ها همراه با عکس‌های مرتبط با آن‌ها و به روز می باشند.
سرویس مورد نظر در اپراتور ایرانسل ساخته و ارسال می‌شود. کاربر محترم پس از فعال نمودن ام ام اس (MMS) خود با ارسال یک کد از مجموعه کدهای متنوع این سرویس به شماره 8494 می‌تواند مطالب جذاب و خواندنی آن را دریافت نماید.
دسته بندی‌های سرویس فوق شامل مجلات، روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و دانشنامه می‌باشد.
تنوع سرویس‌های این مجموعه بسیار زیاد است که برخی از آن‌ها سرویس سلامتی، مذهبی، علمی، ادبیات، مطبوعات، خانواده، محیط زیست می‌باشند.
با سرویس پیشخوان، دریافت جدیدترین اخبار و رویدادهای علمی و سیاسی فقط و فقط در گوشی موبایل به شکل منظم و با کم کردن 99 تومان امکان‌پذیر هست.
مناسب با سلیقه‌ی شما در هر دسته‌بندی که دوست داشته باشید می‌توانید یک سرویس را روزانه دریافت نمایید. مثلا یک بانوی خانه‌دار با ارسال کد سرویس‌های آموزشی آشپزی می‌تواند خانواده خود را سوپرایز نماید. حتما امتحان کنید.

نمونه محتوای پیشخوان

ببین امروز و در این هوای بهاری زیبا حضرت حافظ تو فالت چی واست خواسته:
کسی که خوشبخت باشد و در وادی عرفان قدم نهد مثل این است که که دارای سلطنت جمشید و سلیمان است. در زندگی سعی کن همان طور که حضرت خضر آب حیات را نوشید و جاودانه شد، تو نیز آب حیات معرفت و عرفان را بنوشی تا جاودانه گردی.
چون آدم شادی هستی، سعی کن مردم را نیز شاد نمایی.
نرگس همه شیوه‌های مستی
از چشم خوشت به وام دارد
ذکر رخ و زلف تو دلم را
وردیست که صبح و شام دارد
بر سینه ریش دردمندان
لعلت نمکی تمام دارد
در چاه ذقن چو حافظ ای جان
حسن تو دو صد غلام دارد
آن کس که به دست جام دارد
سلطانی جم مدام دارد
آبی که خضر حیات از او یافت
در میکده جو که جام دارد
سررشته جان به جام بگذار
کاین رشته از او نظام دارد
ما و می و زاهدان و تقوا
تا یار سر کدام دارد
بیرون ز لب تو ساقیا نیست
در دور کسی که کام دارد
موسسه کلید طلایی تقدیم می‌کند
**
باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش
بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش
**
همیشه به روز باش! از اخبار و حوادث پیرامونت با خبر شو!
آنلاین باش با ارسال کد 55111 به 8494
-------------
يکشنبه (15 فروردين 1395)؛
در پیشخوان امروز میخوانید: جام عشق
همان طور که ملاحظه می‌فرمایید این سرویس شامل چهار ستون است که همانند همین ستون‌ها در موبایل کاربر مشاهده خواهد شد. یک شعر زیبا از حافظ شیرازی همراه با عکس‌های متنوع و جذاب بدین شکل هر سرویس دیگری که انتخاب شود با ارسال کد آن روزانه سرویس دریافت خواهد شد.
البته تعداد ستون‌های سرویس متغیر است و تا هفت عدد نیز می‌رسد. برای خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها و مجلات تعداد ستون‌ها هفت عدد و برای پیشخوان‌های محتوایی دیگر سه تا پنج ستون می‌باشد.

مزایای استفاده از پیشخوان

از قابلیت های این سرویس در دسترس بودن آن، کم هزینه بودن، و از همه مهمتر افزایش سرانه مطالعه در سطوح مختلف همچون خانواده و جامعه می باشد.
این سرویس از منابع معتبر و تایید شده استخراج می گردد. آن قسمت هایی از محتوا که جذاب شنیدینی و مختصر است انتخاب شده و ارسال می گردد.
در دنیایی که ما زندگی می کنیم تکنولوژی روزانه در حال گسترش است و به هر شکلی باید آموخت چرا در مسیرهای پر ترافیک مطالعه نمی کنید. کافیست یکی از سرویس های ما را عضو شوید موبایل خود را بردارید و یکی از کدهای سرویس را به 8494 ارسال نمایید در مسیر منزل و کار در دسترس ترین وسیله موبایل شماست.
سرویس MNS به روز بوده و در هر جایی که گوشی شما در دسترس باشد دریافت خواهد شد.

شبیه ساز پیشخوان